Niszczarki HSM Securio

Znalezionych produktów: 106

Niszczarki HSM Securio – to nowe spojrzenie na współczesne niszczarki biurowe.

Odkąd niszczarki dokumentów stały się poniekąd integralną częścią nowoczesnego biura, każdy z producentów niszczarek dąży do doskonałości. Nie inaczej jest z niszczarkami HSM Securio. Dążenia niemieckiego producenta sprawiły, że niszczarki Securio osiągnęły szczyt w dziedzinie wzornictwa, a także oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy.

Modele tych niszczarek wyposażone zostały w przyciski funkcyjne, szereg systemów ułatwiających pracę oraz kosze wykonane z płyty meblowej. Niszczarki HSM Securio jako jedyne w wyższych modelach zostały wyposażone w systemy automatycznego oliwienia wałków tnących. We wszystkich modelach niszczarek Securio odnajdziemy jednoelementowe noże tnące. Także w modelach o najwyższych stopniach tajności P6 oraz P7.

Niszczarki HSM Securio P44 posiadają największy dostępny silnik w biurowych niszczarkach dokumentów o mocy 2600W. Modele te potrafią pracować przez 24 godziny na dobę. idealne spiszą się w nawet największych biurowych, rządowych i wojskowych archiwach. Modele P44 występują w kilku stopniach tajności, łącznie z najwyższym dostępnym P7.

 

 

 

Zaufali nam

zobacz więcej